Pass

10 Ocak Gazeteciler gününde bizlere gazeteciliğimizi hatırlatan, bizlere değer veren ve ilk olarak Gazetecileri bir araya toplayıp bir Sabah Kahvaltısında bizlerin gününü kutlayan Değerli Kaymakam Serkan Keçeliye Teşekkür ediyorum.

Gazeteciliğe merak sardığım ilk yıllarda Çaycuma Kaymakamı Hüseyin Kulözü idi, daha sonra, Cevdet Can, Süleyman Deniz, Musa Işın, İsmail Kaygısız, Hasan Yaman ve Serkan Keçeli. İlk defa Çaycuma Kaymakamlarımızdan Serkan Keçeli bizlerin Gazeteciler gününü bir kahvaltıyla kutladı.

Diğer Kaymakamlarımız belki unutmuş olabilir çünkü hepsi de birbirinden daha değerli insanlardı. Kaymakamımız Serkan Keçelinin bu jesti bizleri çok memnun etti. Bizlerde kendilerine Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kutlamalar devam etti, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Özdemir Gazetemize gelerek pasta kesti. Tüm gazeteci arkadaşlarımla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdik. Daha sonra İlçe Müftümüz Mahmut Rauf Arcaklıoğlu bizim için bir öğle yemeği buluşması yaptı. Son olarak AK parti İlçe Başkanı ve Yöneticileri bizleri ziyaret ederek Gazeteciler gününü kutladılar.

Amma ve lakin bu kutlamalarda rahatsız olan beyefendiler yazmışlar; Müftüsünden,  Milli Eğitim Müdür'üne kadar, pastalı yemekli kutlamalar diye.

Neden Kaymakam ve AK parti İlçe Başkanı ‘da diye yazmadınız hadi AK parti İlçe Başkanının resmini göremediniz. Kaymakam Bey'i de mi göremediniz? Gerçi sizin gözünüz bir tek Müftüyü görür. Bir de ilçe Milli Eğitim Müdür'ünü. Neden çünkü çocuklarımızı ta küçük yaşlardan itibaren Dinine Vatanına bağlı bir nesil yetiştiriyorlar diye...

Ey Millet! Müslüman bir ülkede yaşıyoruz. Müslüman bir kimliğe sahibim ama hiç bir Hristiyan’a veya Musevi’ye "Sen neden Müslümanca yaşamıyorsun?"  demedim. Hiçbir Dinsize "Sen neden Dinsiz ‘sin?" demedim. Hiçbir açık giyinene "Sen neden açık giyiniyorsun?" demedim. Hiçbir namaz kılmayana "Sen neden namaz kılmıyorsun?" demedim. Müslüman olarak yaşadığım Ülkem de, Müslümanca yaşayanlara müdahale etmek sizlerin haddine değil.

Bu Ülke de başı açık olan kızlarımız kadar başları kapalı kızlarımız da okuyacak. Kimsenin çocukları evden zorla Kur'an Kursuna almıyorlar, ben istersem çocuklarımı istediğim okulda okuturum. Buna ne Kaymakam, ne Milli Eğitim Müdürü ne de Müftü karışır. Ben şimdi buradan soruyorum, Bu yazıyı yazan Zat'ı hangi alanda hangi branşta öğretmenlik yapıyor? Meslekte, kendi alanında kaç ödülü var? Kaç öğrencisi Dereceye girdi?

Sosyal Paylaşımlardan öyle atıp tutması kolay başarını anlat bizde bilelim.

Ben sizi başörtülü öğrencilerin resmini çekerken tanıdım, bir de Meydanlarda Türk Bayrağının olmadığı topluluklarda... Kimse Çaycuma'nın huzurunu bozmasın. Gazetecilere değer veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir’e, de, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’na da İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli’ye de bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.


Haber Okunma Sayısı : 2032
13.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın