Pass

Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Ahmet Ali Başören, Arif Sefercik, İl Genel Meclis üyesi Siyami Akçaalan, İl Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Hotlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ulusal ve yerel basın ile bir araya geldiler.

İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu; “Doğru ve tarafsız yayın organlarını her zaman desteklediklerini ifade ederek, “Gazeteciler, şartlar ne olursa olsun, görevini ifa eden, kendi acısını bir yana bırakarak halkın dertlerini yansıtmaya çalışan fedakârlıklarla dolu bir mesleğin mensuplarıdır. Şeffaf, demokratik, açık bir toplumu yaşatan en önemli unsurlardan biri de şüphesiz özgür ve tarafsız basının varlığıdır. Halkın haber alma ve bilgi edinme hakkının teminatı olan gazetecilerin her türlü güçlüğe karşı fedakârca yürüttükleri bu saygın görevlerinin biz siyasiler için de zaman zaman yol gösterici işlevi bulunmaktadır. Gazetecilerin çalışma şartlarının daha da iyileştirilmesi, basın özgürlüğünü kısıtlayan engellerin ortadan kaldırılması, hak ve özgürlüklerinin evrensel hukuk normlarına kavuşturulması, kuşkusuz basınımıza güç kazandıracaktır. Tarafsız ve objektif habercilik anlayışıyla çalışan, bizlere doğru ve yansız bilgiler veren, toplumun bütün kesimlerine ulaşmamızda bizlere yardımcı olan bütün basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1469
13.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın