Pass

Bartın- Zonguldak Karayolu Çaycuma Kayıkçılar Köyü mevkii, Dereköseler Köyü yol ayrımında meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.

Bartın istikametinden Zonguldak istikametine gitmekte olan 59 DL 909 plakalı aracın sürücüsü direksiyon hâkimiyetini kaybederek kaldırıma çarptı. Birkaç kez takla atan araçtan ağır yaralı olarak çıkarılan sürücü 66 yaşındaki Rıza Mor ile yanında bulunan eşi 56 Fatma Hülya Mor ambulansla Çaycuma Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Sürücü Rıza Mor hastanede hayatını kaybederken, eşi tedavi altına alındı.

Ailenin Sinop’lu olduğu öğrenildi. Jandarma kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 2756
13.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın