Pass

Çaycuma İlçe Jandarma Garnizon Komutanı Yüzbaşı Selçuk Özen ve Perşembe Jandarma Karakol Komutanı Remzi Yiğit, Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan’ı makamında ziyaret ederek asayiş ile ilgili konularda karşılıklı olarak istişarede bulundular.

Yapılan ziyaretle ilgili açıklama yapan Nebioğlu Belediye Başkanı Aydoğan; “Bu Çerçevede Özellikle Nebioğlu Beldesinde olayların azlığı asayiş ve huzurun düzgün olmasının yerel yöneticilerle bağlantılı olması nedeni ile Nebioğlu Beldemizde görev yapan yerel yöneticilerimize her iki komutanımız tarafından teşekkür edilmiştir.

Nebioğlu Beldesi Tarım ve hayvancılık alanında mücadele eden Süt hayvancılığının yapıldığı hayvan sayısının yoğun olduğu Beldelerden biridir. Bu Çerçevede özellikle Perşembe ve Garnizon Komutanlarımızın koordineli çalışmaları sonucunda uzun zamandan beri bölgemizdeki hayvan hırsızlığının yok denecek seviye inmesinde başarılı çalışmaları olmuştur. Ayrıca uyuşturucu ile verilen amansız mücadele sonucunda İlçemizde, Beldelerimizde huzur ve asayiş yönünden büyük gelişmeler yaşanmıştır.

Bizlere bu huzurlu ortamı sağlayan Perşembe Karakol Komutanımız Sayın Remzi Yiğit ile Çaycuma İlçe Jandarma Garnizon Komutanımız Yüzbaşı Sayın Selçuk Özen'e Belde halkım ve şahsım adına teşekkür eder başarılı çalışmalarının devamını dilerim” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1884
13.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın