Pass

Türk Eğitim-Sen Çaycuma İlçe Temsilcisi Tarık Arslan, İstanbul Sultanahmet’te yaşanan hain saldırı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyen Arslan, terörün Türkiye’nin her köşesinde yaşayan vatandaşları tehdit eder noktaya geldiğini ifade ederek, “Huzura kavuşmak için gerekli adımlar derhal atılmalı” dedi.

İlçe Temsilcisi Tarık Arslan mesajında; “İstanbul Sultanahmet’te bugün yaşanan ve 10 kişinin hayatını kaybettiği, 15 kişinin de yaralandığı hain saldırıyı kınıyorum.

Dini, dili, milleti olmayan terör bugün yine masum insanları hedef seçmiş, ülkemizde korku ve endişeyi hakim kılma gayretlerine bir yenisini daha eklemiştir.

Bu saldırı ülkemizde terörün geldiği boyutu bir kez daha gözler önüne sermiştir. Özellikle 7 Haziran seçimleri sonrasında başlayan ve her geçen gün tırmanarak devam eden terör saldırıları Türkiye’nin her kentinde yaşamlarını sürdüren vatandaşlarımızı tehdit eder boyuta gelmiştir.

Yaşanan bu saldırının failleri ve arkasındaki karanlık güçler bir an önce aydınlatılmalı, yetkililer terörle mücadeleye taviz vermeden devam etmeli ve Türk milletinin bir an önce huzura kavuşması için ivedilikle gerekli adımları atmalıdırlar.

Bu çerçevede, İstanbul Sultanahmet'teki bu hain ve alçak saldırıyı kınıyor, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyor, ülkemizi ziyaret ederken bu menfur saldırı neticesinde hayatını kaybeden turistlerimizin ailelerinin acısını da yürekten paylaşıyoruz” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1504
12.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın