Pass

Kaymakam Keçeli Gençlik Hizmetleri müdürü Şendoğan Kaya tarafından karşılandı.

Gençlik Merkezinde çeşitli incelemelerde bulunan İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli, Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü'nün yaptığı faaliyetler hakkında Kurum müdürü Şendoğan Kaya tarafından bilgilendirildi.

Burada boş zamanlarını çeşitli aktivitelerle değerlendiren gençlerle yakından ilgilenen Keçeli, Gençlik Merkezi'nin faaliyetleri arasında olan, çeşitli illere yapılan günübirlik ve günaşırı geziler, Sosyal sorumluluk projeleri ve Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın desteklediği diğer organizasyonlar hakkında bilgi aldı. Kaymakam Keçeli, İlçe Gençlik müdürü olarak atanan Kaya’ya başarılar diledi. Kaymakam Keçeli ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir ile birlikte gitti.

Haber: ESKPRES


Haber Okunma Sayısı : 1502
12.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın