Pass

Bartın İl Müftüsü Mahmut Gündüz ve beraberindekiler, Çaycuma ilçe müftüsünü ziyaret etti.

İl Müftüsü Gündüz ve beraberindeki heyet ile birlikte Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’nu ziyaret etti. Arcaklıoğlu’na görevinde başarılar dileyen Gündüz; “Özellikle Kur’an Kursları açma ve bayan irşad ekipleri faaliyetlerine öncelik vermeniz ve din hizmetlerinde ilçede atılım yapmanızı takdirle karşılıyorum. Sabah Namazı buluşmalarınız çok güzel” dedi.

İlçe Müftüsü Arcaklıoğlu; “Ziyaretiniz bizleri ziyadesi ile memnun etti Çaycuma gerçekten çok güzel bir ilçe, burada Kaymakam ve Daire amirleri ile olan ilişkilerimiz mükemmel. Çaycuma İnsanı hizmete susamış, hayırda yarışan insanlar, bu güzel İnsanlara hizmet etmek için gayret ediyorum. Rabbim Yardımcımız olur İnşallah” dedi.

İlçe Müftüsü Arcaklıoğlu Misafirlere Ensar Yatılı Kuran Kursunu, 4-6 yaş Grubu Kursunu ve İmam Hatip Tatbikat Camisini gezdirdi.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1343
12.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın