Pass

Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Öğretmen Akademisi Vakfı arasında yapılan işbirliği kapsamında 9-10 Ocak 2016 tarihlerinde Çaycuma TSO Fen Lisesi’nin ev sahipliğinde 75 öğretmene iletişim becerileri, sınıf yönetimi, ölçme değerlendirme alanında eğitimciler Ali Hasırcı, Abdullah Berberoğlu, Ahmet Bulun ve Özlem Çağlar tarafından eğitim verildi.

Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir ve Şube Müdürü Mustafa Metin Osmanoğlu'da kursu ziyaret ettiler. Seminere katılan öğretmenler, bu eğitimin kişisel gelişimlerine faydalı olacağını belirttiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Özdemir, katılımcılara hafta sonu gönüllü olarak bu eğitime katıldıkları için teşekkür etti. Eğitimin okullarda öğrenciler üzerinde olumlu yansımalarının olacağını söyledi.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 2043
11.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın