Pass

Çaycuma ve Bartın’da faaliyet gösteren Çay-Dil Eğitim Merkezi Müdürü Nedim Yeşilnar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetecileri unutmadı.

Çaycuma Ekspres Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hakan Miyanyedi ve Çaycuma TV Genel Yayın Yönetmeni Ercan Karakuş’un ve tüm gazetecilerin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Çay-Dil Müdürü Yeşilnar; “Basın mesleği gerekten çok stresli ve zor, saygı duyulması gereken bir meslektir. Çaycuma’da görev yapan gazeteciler ahlaklı bir şekilde gece demeden gündüz demeden zor şartlarda görevlerini yapıyorlar. İşiniz gerçekten zor. Zaman zaman sıkıntılar olabiliyor. Tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1753
11.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın