Pass

Çaycuma Memur Sen İlçe Başkanı Kenan Tunç, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü” kutladı.

İlçe Başkanı Tunç; “Gazeteciler, gece gündüz mefhumu tanımadan haber peşinde koşmakta, en zor şartlarda bile insanlara haber ulaştırma gayreti içinde olmaktadırlar. Hakkaniyet ilkesi içinde çalışan ve insanlara doğru, dürüst ve güvenilir haber sunma peşinde olan gazetecilerin yaptığı hizmetin değerini kelimelerle ifade etmek mümkün değildir. Temennimiz, yaşanan olayları haber haline getiren ve insanlara en güvenilir şekilde sunma gayretinde olan değerli gazetecilerimizin hak ettikleri ücretleri alıp en güzel yaşam standartlarına kavuşabilmeleridir.

En büyük temennilerimizden biri de çeşitli zorluklar içinde haber yapan gazetecilerin, masa başı yöntemlerle hem de "gazetecilik" adına emeklerinin çalınmasının önüne geçilmesidir. Oturduğu yerden kes, kopyala, yapıştır mantığı ile hareket edip zor şartlarda haber peşinde koşan gazetecilerin yayınladıkları fotoğraf ve haberleri izinsiz olarak almak ve kendine mal etmek hırsızlığın ta kendisidir. Bu, aynı zamanda açık bir kul hakkı ihlalidir. Kul hakkı yemek ise en büyük günahlardan biridir. Bu hırsızlıkların da önüne geçilerek gerekli tedbirlerin alınması ve çalışan gazetecilerimize her konuda sahip çıkılması en büyük dileğimizdir.

Bu vesile ile insanları, yaşanan bütün olaylardan haberdar etme çabasında olan, doğru, dürüst ve ilkeli bütün basın çalışanlarımızın ve gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü en içten dileklerimizle kutlar, bütün basın çalışanlarımıza ve gazeteci arkadaşlarımıza sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yaşam dileriz” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1063
10.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın