Pass

Çaycuma'da Nadır Caddesi’nde bir evi boyamak için eve gelen boyacı ev sahibi kadın ile bir adamın cesedi ve yerde duran  bir silah  ile karşılaştı.

Polis ekiplerinin yaptığı inceleme sonucu cesetlerin 27 yaşındaki Hediye Yolcuoğlu, 36 yaşındaki Ersin Altunay'a ait olduğu ortaya çıktı. 

Genç çiftlerin sevgili olduğu, olayın kıskançlık yüzünden işlenmiş cinayet ve sonrasında intihar olabileceği tahmin ediliyor.

İşsiz olduğu öğrenilen Ersin Altunay’ın babasının da yıllar önce eşini vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. Genç kadının ise çarşı merkezinde bir birahanede çalıştığı öğrenildi.

Çiftin cesetleri savcının incelemesinin ardından Çaycuma Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı.

Haber: EKSPRES

 

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 7856
07.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın