Pass

Akmercan Batıkar Doğalgaz Dağıtım Şirketi adı altında Çaycuma’da hizmet veren doğalgaz şirketinin kestiği doğal gaz faturalarının hem ay sonu ve hem süresinin çok kısa olması nedeniyle memurlar başta olmak üzere vatandaşlardan çok sayıda şikâyet geliyor.

Geçtiğimiz yıllarda Çaycuma’ya doğalgazın gelmesiyle hizmet vermeye başlayan Akmercan Batıkar Doğalgaz Dağıtım Şirketi’nin abone açılışlarını çok yaptığı bilinirken, abonelere aybaşında kesilen gaz faturalarının ödeme tarihlerini çok kısa olması ve memur ve emekli maaşlarından önce son ödeme tarihlerinin bulunması vatandaşları zora sokuyor. Vatandaşlar, ay sonuna denk gelen faturalarını ödemek için kredi kartı kullanmak istiyoruz fakat başta Akmercan’ın kendi hizmet binasında, PTT ve diğer ödeme noktalarında pos cihazı bulunmuyor. Bu durumda da bizler çok zor durumda kalıyoruz. Firma yetkililerinden fatura tarihlerinin yeniden düzenlenmesi konusunda çağrı bulunarak, bir an önce sorunun çözüme kavuşturulmasını istediler.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2286
07.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın