Pass

Memur-Sen Çaycuma İlçe Başkanı seçilen Diyanet-Sen İlçe Başkanı Kenan Tunç’a tebrik ve hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Çaycuma Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Memur-Sen ilçe başkanı Kenan Tunç’u makamında ziyaret ederek tebrik etti. Özdemir, Diyanet-Sen Çaycuma İlçe Yönetim kurulunun da hazır bulunduğu ziyarette Tunç’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledi.

Memur-Sen ve Diyanet-Sen Çaycuma İlçe başkanı Kenan Tunç da Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir’e ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Tunç, ziyarette yaptığı konuşmada: ” Sayın müdürümüze bu nezaket dolu ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Milletin takdirini kazanan ve tarihe not düşülecek faaliyetlerinden dolayı da Memur-Sen ve Diyanet-Sen adına kendisine şükranlarımı arz ediyorum. Değerli müdürümüzün halkımızın büyük takdirini alan gayretli çalışmalarını sonuna kadar desteklediğimizi ifade ediyor, bu güzel çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1653
07.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın