Pass

Hayriye-Hayrullah Saki Anaokulu öğrencileri “Minik Yürekler Geri Dönüşüm İçin Elele” sloganıyla Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma MYO Büro Yönetimi öğrencileri ile ülke kalkınmasına ve doğal güzelliklerin korunmasına küçücük de olsa katkı sağlamak için bir araya geldiler.

Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma MYO Büro Yönetimi öğrencileri; “Amacımız çocuklarımıza küçük yaşta geri dönüşümün önemini aşılamak ve yeniden değerlendirme imkânı olan atıkların tekrar geri dönüşüm yoluyla üretime kazandırılabileceği bilincini uyandırmaktı.

Projeyi gerçekleştirmemize öncülük eden danışmanımız Hilal Turan’a, Hayriye-Hayrullah Saki Anaokulu Müdürü Özlem Boşnak ve öğrencilerine isteğimizi geri çevirmeyip bizleri OYKA Kâğıt Fabrikasına davet eden OYKA Genel Müdürü Tayfun Civelek ve çalışanlarına teşekkür ederiz.”

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 2117
07.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın