Pass

Zonguldak’ın Ereğli ile Devrek ilçesini birbirine bağlayan karayolunun 23. kilometresinde meydana gelen heyelan sonrası göçük meydana geldi. Yaklaşık 5 metre mesafe boyunca meydana gelen göçük nedeniyle yol ulaşıma kapatıldı. Aynı bölgede 4 köye ulaşımı sağlayan köprünün büyük bir kısmı da sel suları nedeniyle hasar gördü. 

Karadeniz Ereğli ile Devrek ilçesi arasındaki karayolunun 23. kilometresi Kızlar Deresi mevkiinde yaklaşık 50 metrelik mesafede çökme meydana geldi. Ereğli-Devrek karayolu üzerinde bulunan ve Yazıöeren, Hacıuslu, İskenderli ve Torunlu köylerine ulaşımı sağlayan derme çatma köprünün büyük bir bölümü sel suları nedeniyle hasar gördü.

Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Karayolları, Özel İdare ve jandarma ekipleri ile birlikte sabah saatlerinde bölgeye giderek incelemelerde bulundu. Karayolları ile jandarma ekipleri can güvenliği tehlikesi nedeniyle Ereğli-Devrek yolunun 23. kilometresine uyarıcı levhalar koydu. Yoldaki çökme nedeniyle büyük araçların geçişine izin verilmezken, küçük araçlar için de yolun güvenli olmadığına dair uyarılar yapıldı. Beraberindeki ekiplere alınması gereken tedbirleri ileten Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, hem karayolu üzerinde hem de yıkılan köprüde çalışma yapılacağını söyledi. Madenoğlu gazetecilere yaptığı açıklamada, “Karların erimeye başlaması sonucu oluşan aşırı seller üç köye ulaşımı sağlayan menfezin bir kısmını alıp götürmüş. Şu anda arkadaşlar bununla ilgili çalışma yapıyorlar. Suyun debisinin düşmesine bağlı olarak azami 3-4 gün içerisinde burada geçici nitelikte tedbir alınacak. Asıl çözüm Devlet Su İşleri’nin (DSİ) ihalesini yaptığı köprünün buraya yapılması. İşin müteahhide verildiğini biliyoruz. Havalar müsait olduğunda yapımına başlanacağını düşünüyorum. Ereğli-Devrek yolunun Armutlucuma ile Çaylıoğlu arasında kalan bir noktada 50 metrelik bir yerde çökme meydana gelmiş. Karayolları ekiplerimiz orada çalışma yapıyorlar. Orasını da trafik açısından 

Ereğli-Devrek arası karayolunun çökme olan bölgede yol genişletme çalışması yapılmasının ardından yeniden trafiğe açılacağı belirtildi.

Haber: İHAHaber Okunma Sayısı : 1608
06.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın