Pass

Çaycuma’da yeni yapılan kapalı pazaryerinin membran çatısı karın ağırlığına dayanamayarak bağlantı yerinden yırtılmıştı. Yırtılan çadır yetkililer tarafından Tensaform firmasına bildirilerek, 2 metrelik yırtık bulunan çadırın onarımına başlandığı belirtildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Çaycuma Belediye Başkanı; “ Geçtiğimiz günlerde, uzun yıllardır görülmeyen ve 4 gün aralıksız yağan yoğun kar yağışı sonucunda, Sebze pazarının membran örtüsünde yaklaşık 2 metre uzunluğunda bir ayrılma meydana geldiği kamuoyu ile paylaşılmıştı.

Bazı basın mensupları, Belediyemizi ilgilendiren konularda her zaman olduğu gibi, haber yaparken abartma ve çarpıtma yoluna başvurmuşlar ve "Pazaryerinin çatısı çöktü" tarzında haber yapmışlardır. 
Ortada çatı yoktur, çökme de söz konusu değildir.

Önceki açıklamamızda bahsettiğimiz bu durum; Müteahhit firmaya ve membran örtüyü imal eden Tensaform firmasına bildirilmiştir.Firmalar hemen harekete geçerek, bugün yetkili ve görevli elemanları Ümit Çetin, Nevzat Topçu, İsmail Eren Ünal'ı Çaycuma’ya göndermiştir. Çalışmalara da hemen başlamışlardır. Bir gün gibi kısa bir sürede de onarım tamamlanacaktır.

Firma yetkililerinin beyanı şöyledir: "Sebze pazarı kuzey cephesindeki ikinci kubbenin flanş ile membran kaynak birleşim noktasındaki kaynak yerinden membran birbirinden ayrılmıştır. Membranda herhangi bir yırtılma söz konusu değildir. Bağlantı flanşını yere indirip, ayrılan yerinden tekrar kaynatıp yarın yerine montajı yapılacaktır." Kamuoyuna saygıyla duyurulur...” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1547
06.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın