Pass

Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, okullara yılbaşı nedeniyle gönderdiği yazı ile eleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir’i tebrik ettiğini dile getirdi.

İlçe Başkanı Çolakoğlu; “Çaycuma Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Özdemir’in okullara göndermiş olduğu yılbaşının kutlanmaması şeklindeki resmi yazısının, aslında ülkemizin 2023 ve 2071 hedefleri doğrultusunda gençlerimizin milli ve manevi değerlerini korumaya yönelik olduğu görülmektedir.

Yılbaşı kutlamasının basit bir kutlama faaliyeti olmadığı, çeşitli sembollerle, kıyafet ve şapka gibi taklitlerle Hristiyan noel bayramını yansıttığı, bu durumun çocuk ve gençlerimizin milli, dini ve manevi duygularını yozlaştırdığı yadsınamaz bir gerçektir.

Bu bakımdan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Özdemir’i, milli, dini ve manevi değerlerimize; özellikle de gençlerimize sahip çıkan cesur yazısı sebebiyle tebrik ediyor;

Bu yazıya tepki gösterip eleştirenlere ve kınayanlara Atatürk’ün şu sözünü de hatırlatmak istiyoruz. “Çocuklarımızı ve gençlerimizi eğitirken milli ve manevi değerlerin iyi öğretilmesi gerekmektedir. Kendi kültürlerini ve değerlerini öğrenen gençler birlikte daha güçlü olmanın önemini anlayacaklardır. Milli kültür, milli ve manevi değerlerin öğretildiği eğitim kurumlarında oluşmaya başlar. Eğitim kurumlarında milli ve manevi değerleri öğrenen gençler ise bu değerlere sahip çıktıkları ölçüde devleti, milli birliği ve beraberliği güçlendirirler.”(16.07.1921 Maarif Kongresi’ndeki açılış konuşması)” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2939
05.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın