Pass

Çaycuma’da yeni yapılan kapalı pazaryerinin membran çatısı karın ağırlığına dayanamayarak bağlantı yerinden yırtıldı.

Üç gündür yırtık halde olan çadırın Cuma günü kurulacak sebze pazarından önce onarılması bekleniyor. Tezgâh açan pazarcılar çatının değişik yerlerinde çökme tehlikesi olabileceğini ifade ederek önceki gün ateş yakarak karları eritmeye çalıştıklarını söylediler.

Çaycuma Belediye Başkanı konu ile ilgili yaptığı sosyal medyadan yaptığı açıklamada; “4 gün dür sürekli yağan ve yer yer bir metreye kadar yaklaşan kar afetinde başarılı çalışmalara karşın, mevzi bir hasar engellenemedi. Yeni sebze pazarının bir noktasında, membran örtü bağlantı yerinden ayrıldı. Sebebi araştırılmakta olup, yüklenici firma ve yapımcı firma yetkilileri ile yerinde inceleme yapılacaktır” dedi.

Aynı sistemle yapılan Çaycuma İstasyon Mahallesi’nde yapılan pazaryeri ve otopark iki yıl önce yine kar yağışı nedeniyle çökmüş yüklenici firma bir kaç gün içinde çatının onarımını yapmıştı.

Haber: ESKPRES


Haber Okunma Sayısı : 1515
05.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın