Pass

Eğitim-Bir-Sen Çaycuma Temsilciliği okullara yılbaşı nedeniyle gönderdiği yazı nedeniyle eleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir'e destek ziyareti gerçekleştirdi.

Yapılan bu ziyaretle ilgili Eğitim-Bir-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Ersoy Salman şu açıklamayı yaptı:

Salman: “İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Özdemir’in yılbaşı kutlamalarıyla ilgili okullara göndermiş olduğu yazı bir anda gündeme oturmuş, ulusal basına kadar yansımıştır. Bu durum çeşitli siyasi çevreler ve sendikalar tarafından acımasızca ve alakasızca eleştirilmiştir. Hatta olay meclis gündemine taşınmış, Milli Eğitim Bakanı’na soru olarak yöneltilmiştir. Biz bu durum karşısında Eğitim-Bir-Sen olarak Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Özdemir’in çok yerinde bir tespit yapıp cesur bir adım attığını söyleyip kendisini tebrik etmiştik. Bu bağlamda milli ve dini kültürümüze, manevi değerlerimize sahip çıkan bu davranışı sebebiyle desteğimizi ve yanında olduğumuzu bir kez daha göstermek amacıyla geniş bir katılımla kendisini ziyaret ettik. Hz. İbrahim’in atıldığı ateşe su taşıyan karınca misali tarafımızı belli ettik ve Mehmet Özdemir’in yanında durduğumuzu, arkasında olduğumuzu bir kez daha vurguladık.

Bizleri bu ziyarette yalnız bırakmayan, Memur-Sen Zonguldak İl Başkanı Kamuran Aşkar, Eğitim-Bir-Sen Zonguldak İl Başkanı Sadettin Dede, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Köksal, Eğitim-Bir-Sen Çaycuma İlçe Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Bilgin ve Hamdi Ayçiçek, Sağlık-Sen Zonguldak İl Başkanı Mehmet Ali Kara, İlçe Başkanı Ahmet Koraman, Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Şıklı ve Feti Kuzu, Eczacı Naim Akca, Şehit Hasan Yağlı İlkokulu Müdür Yardımcısı İsmail Çelebi ve İmam-Hatip Ortaokulu Müdürü İhsan Günay’a; bizleri en güzel şekilde ağırlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Özdemir’e şükranlarımı sunuyorum. Ve bir kez daha vurguluyorum. Milli, manevi ve dini değerlerimizi savunduğunuz için sonuna kadar yanınızdayız, sonuna kadar arkanızdayız. Bu doğru davranışınız sebebiyle sizi kınayanları biz de şiddetle kınıyoruz. Sayın Müdürüm ‘Asla Yalnız Değilsiniz’.” dedi.   

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1796
05.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın