Pass

Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, Çaycuma Huzur evi ve Çaycuma Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastaları ziyaret etti.

Başkan Güneş yapmış olduğu açıklamasında, "Çaycuma Huzur evinde kalan anne ve babalarımızı ziyaret ettim. Onlar bizlerin baş tacıdır. Her zaman onların hayır ve dualarını almalıyız. Gönül isterdi ki onlarda geri kalan ömürlerini çocukları ve torunlarıyla geçirsinler. Maalesef kimi kimsesiz, kimi de çocukları tarafından buralara bırakılıyor. Bu beni derinden üzmektedir. Buradan anne babası yanında olanlara sesleniyorum; Anne babanıza gereken ilgi ve alakayı gösteriniz. Her zaman onların hayır duasını alınız, alınız ki hem bu dünyada hem de ahirette rahat ve huzur bulasınız. Onları ilgisiz ve sevgisiz bırakarak buralara terk etmeyiniz. Huzur evinde bulunan yaşlılarımızın gönüllerini hoş edip hayır ve dualarını aldıktan sonra Çaycuma Devlet hastanesinde yatmakta olan ve şifa bekleyen hastalarımızı ziyaret ettim. Tek tek kendileri ile ilgilenerek dertlerini dinledim. Yüce Mevla’m bütün hastalarımıza acil şifalar versin. Bu vesile ile hem huzur evinde kalanlara hem de hastanede yatıp şifa bekleyen hastalarımıza hayırlı bir yeni yıl dilerim” dedi.

Haber: İHA

 


Haber Okunma Sayısı : 1531
04.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın