Pass

Çaycuma’nın Karapınar beldesinde hastalanan 2 kişi, şiddetli kar yağışı nedeniyle kapanan yollarda iş makinesinin yardımıyla hastaneye ulaşabildi. 

Edinilen bilgiye göre, Çaycuma'ya bağlı Karapınar beldesi Yukarı Çukur Mahallesi'nde ikamet eden Turan Akbaş (45) ile İhsanoğlu Kalafatlar Mahallesi'nde ikamet eden yaşlı bir kadın rahatsızlandı. Yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan yollara ambulans çıkamayınca devreye iş makinesi girdi. Karla kapalı olan yolları Karapınar Belediyesi’ne ait iş makinelerinin açmasıyla hastalanan 2 kişi hastaneye ulaştırıldı. Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın konuyla yaptığı açıklamasında, “Beldemize bağlı Yukarı Çukur Mahallesinde Turan Akbaş kardeşimizi yoğun kar şartları altında acile yetiştirdik. Beldemize bağlı Kalafatlar Mahallesinde yaşlı bir teyzemizi kar kış dinlemeden yolları açarak hastaneye yetiştirdik. Aynı zamanda beldemize bağlı Karapınar Yukarı Çukur, Torlaklar Durmuşlar ve çevre köylerimizin kar temizleme çalışmaları yarında devam edecek" dedi.

Haber: İHA


Haber Okunma Sayısı : 1937
02.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın