Pass

Çaycuma Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir okullara gönderdiği bir yazıda Okullarda yılbaşı kutlamaları adı altında kendi değerlerimizle çelişen etkinliklere yer verilmemesini istemişti. Bu yazıdan dolayı bazı eleştiriler alan Özdemir’e Çaycuma Eğitim-Bir-Sen'den destek geldi.

Eğitim-Bir-Sen Çaycuma Temsilcisi Ersoy Salman konuyla ilgili açıklama yaptı.

Salman, yaptığı açıklamada; “Yıllardan beri Milli ve Dini kültürümüzde hiçbir yeri olmadığı halde modernizm ve kapitalizm tarafından adeta dayatılan yeni yıl kutlamalarının okullarımızda da yeni yıl partileri, yeni yıl çekilişleri v.b. şekillerde yapıldığını, Hristiyan Batı kültürünün çocuklarımıza nasıl empoze edildiğini görüyoruz, biliyoruz. Bu bağlamda Milli, Manevi ve Dini değerlerimize aykırı olduğu ve Hristiyan Batı kültürünü yansıttığı gerekçesiyle çok yerinde bir tespitle okullara yazı göndererek bu kutlama programlarına son veren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet ÖZDEMİR'i bu cesur adımından dolayı tebrik ediyoruz” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1690
02.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın