Pass

Çaycuma İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli, ilçede bulunan ve İlçe Müftülüğü bünyesinde faaliyet gösteren Kuran Kurslarını ziyaret etti.

Veli köyü Şahnalar Mahallesinde 4-6 yaş gurubu kuran kursu ve Merkezde bulunan Ulu Camii 4-6 yaş grubu Kuran Kurslarını ve Yetişkin Bayanlar Kurslarını ziyaret etti. Veli Köyünde, Ulu camide faaliyet gösteren Kuran Kurslarını, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu ile ziyaret eden Kaymakam Serkan Keçeli, Kuran öğrenen öğrenci ve öğreticilerle sohbet edip, sorunlarını dinledi. Keçeli” Kuran öğrenmek için yaşlarına ve aile yükümlülüklerine rağmen gayret eden siz Kuran Öğreticilerine teşekkür ediyorum, İlçe müftümüzü tebrik ediyorum ”dedi. Kuran Kurslarının maddi eksikliklerini giderme sözü verdi. 4-6 yaş grubu öğreticilerinden, Aysun Yurt Kiraz, Sevil Kırmızı Yalılı, Serpil Afşar ”İlçe Kaymakamımızın bizleri ziyareti bizleri gururlandırdı ve güç verdi. Çocuklarımıza elimizden gelen tüm gayret ve özveriyi göstererek küçük yaşlardan itibaren çocuklarımızın dini manevi değerlerini güçlendirip, Vatana Millete hayırlı evlat yetiştirmek istiyoruz” 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1826
31.12.2015Helal olsun
Helal olsun kaymakam beye

Kimden: Misafir | Zaman: 31.12.2015 21:12

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın