Pass

2. Türk Dünyası Bilim Olimpiyatlarında Mimar Sinan Ortaokulu, Özel Eğitim Öğretmeni Ersin Güney rehberliğinde 5/A Hafif Otizm sınıfı öğrencimiz Gürkan Karabacak’ın yaptığı EKOSERA adlı proje 1247 proje arasından ilk 60’ a girerek 22-25.12.2015 tarihleri arasında Eskişehir’ de yapılacak olan Türkiye Finali sergisine kalmıştır.

Mimar Sinan Ortaokulu öğrencisi Gürkan Karabacak projeyle ilgili şunları söyledi: “EKO_SERA adlı projeyi kendi seramızdan esinlenerek, etrafımızdaki diğer seraları gözlemledikten sonra prototip için gerekli malzemeleri toplamaya başladık. Projenin prototipini yaparken ahşap çıtalar, şeffaf kaplık,10 tane pipet,10 tane bitki resmi, zemin için kahverengi karton, mukavva ve silikon yapıştırıcı kullandık. Okulumuz fen bilimleri öğretmeninin fikirleri ve danışman öğretmenimle birlikte prototipi yapmaya başladık. Danışman öğretmenimin de yardımlarıyla projemize son şeklini verdik.”

Mimar Sinan Ortaokulu Müdürü İsmail Baş; “24-25.12.2015 tarihlerinde Eskişehir’ de yapılan Türkiye Final Sergisi sonucunda yapılan değerlendirmede okulumuz öğrencisinin yaptığı EKO-SERA adlı proje Tasarım dalında Türkiye 4. Olarak Mansiyon ödülü almaya hak kazanmıştır. Milli Eğitim Bakanımız Nabi Avcı tarafından hem öğretmenimiz hem de öğrencimiz 500,00.-TL Mansiyon ödülü ile ödüllendirilmişlerdir. Bu başarılarından dolayı öğretmen ve öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz” dedi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1712
31.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın