Pass

Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Şube Müdürü Mustafa Metin Osmanoğlu ile birlikte Çaycuma’ya bağlı Hacılar İlkokulunu, Karapınar Galip Güpgüpoğlu Çok Programlı Lisesi, Karapınar ve Saltukova Öğrenci yurtlarını ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürü Özdemir, okul ve kurum yöneticilerinden okulların mevcut durumlarıyla ve ihtiyaçlarıyla ilgili bilgiler alarak okullarda incelemelerde bulundu. Sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet ederek, öğrencilerin genel durumlarıyla ilgili öğretmenlerinden bilgiler aldı.

Daha sonra öğretmenlerle toplantı yaparak görüş fikir ve önerilerini dinledi. Taşımalı eğitim ile ilgili sorunlar hakkında bilgi aldı. Sıcak yemek hizmetini yerinde denetleyerek konuyla ilgili talep ve şikâyetleri dinledi. Ayrıca bu ziyaret sırasında öğrencilere boyama ve etkinlik kitaplarıyla bayrak hediye etti.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1507
30.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın