Pass

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı "Güvenli Okul, Güvenli Eğitim" kapsamındaki faaliyetlerine çeşitli etkinliklerle devam devam ediyor.

Çaycuma İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı asayiş ve trafik ekipleri tarafından Çaycuma Hayriye-Hayrullah Saki Anaokulu  öğrencileriyle çok keyifli ve güzel bir ortamda bilgilendirme ve tanıtım çalışması yapıldı.

Minik yürekleri sevinç ve heyecana boğan bu ziyaret süresince çocuklar hem askerleri hem de ekip arabalarını yakından tanıma ve görme imkânı bulurken, kadın ve erkek personelden oluşan misafirlerinden trafik kurallarını da öğrenme şansına sahip oldular, ekip araçlarına binip incelediler. 

Etkinlik oldukça ilgi çekerken, ekip içinde yer alan bir bayan astsubay kız çocuklarının ilgi odağı oldu. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1214
28.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın