Pass

Kayseri’nin Hacılar ilçesinde Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından bu yıl 6.’sı düzenlenen ‘Yılın Yerel Yöneticileri’ ödülleri sahiplerini buldu.

Hacılar Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine katılan Saltukova Belde Belediye Başkanı Zerrin Güneş, yol, altyapı ve genel hizmetler dalında Yılın Yerel Yöneticiler ödülüne layık görüldü.

Oldukça mutlu ve gururlandığını belirterek açıklamalarda bulunan Saltukova Belde Belediye Başkanı Zerrin Güneş; “Ödülü Saltukova halkı adına teslim aldım. Bu tür ödüller bize şevk veriyor, heyecan veriyor. Bu heyecanla hizmetlerimiz devam edecektir. Kültürel, tarihi ve turizm açısında Türkiye'de önemli bir konuma sahip olan şirin bir beldedir. Bizi oyları ile seçen, oy veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Böyle bir etkinlik yapan Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’ni kutluyorum. Bu ödül bizleri motive edecek, daha fazla çalışağız. Hacılar Belediye Başkanı, meslektaşım Doğan Ekici’ye de misafirperverliği için teşekkür ediyorum ve herkesi Saltukova'ya davet ediyorum.” şeklinde konuştu.

Haber: ESKPRES


Haber Okunma Sayısı : 1516
27.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın