Pass

Çaycuma da her geçen gün değişik senaryolar üretilir, bazen oyuncular değişir, bazen oyunda değişiklik yapılır.

Geçen dönem AK Parti içinde neler vardı, ne oyunlar dönüyordu, bunları hep izledik. Seçim geçti ve ortalık duruldu.

Ahmet Çolakoğlu bütün dengeleri değiştirdi. Başarılı bir seçim geçirdi.

Eski İlçe Başkanlarından Bayram Berber, Bünyamin Bostancı, Partide yıllarca abilik görevi yapan Kadir Alagöz Belediye Başkanlığı yapmış ve son dönem seçimi kaybetmiş Mithat Gülşen’le ve Adil Düzlü ile üç İl Genel Meclisi üyesi ile O kadar uyum içerisine girmişti ki izleyenleri mest ediyor.

Bir dönem her kafadan ayrı bir ses çıkan AK Parti gitmiş yerine beyaz bir sayfalı AK Parti gelmiş, Çolakoğlu’nu tebrik ediyorum.

CHP’ de neler oluyor

Geçen dönem AK Parti içinde yaşanan sıkıntılar şimdi CHP içerisinde yaşanıyor.

Çaycuma’da da Zonguldakta’da koltuk gitti. Partinin hâkimiyeti Turpçu’da. 

Partinin gençleşmesi yönünde ilk adamı Çaycuma’da attı.

Çaycuma’da yeni bir ekip oluşturuldu ama Partinin içi de dışı da param parça.

Parti içerisinde Çaycuma Belediye Başkanına sessiz tepkiler olduğunu duyuyorum.

Belediye Başkanı ile problemi olan açıkça konuşamıyor, arkadan sallayıp duruyorlar.

CHP’de ki huzursuzluk yakında ortaya çıkacaktır. Herkes benim aldığım duyuma göre diye bir şeyler yazıp çiziyor. Bazen bende çok şey duyuyorum ama hepsini söylemiyorum, ama bu hafta birkaç duyumu paylaşayım.

CHP içerisindeki huzursuz durum Belediye Başkanlarını etkilemeye başlamış olacak ki her gün bir Belediye Başkanı AK Parti’ye geçiyor diye söyleniyor.

Karapınar mı? Saltukova mı? Çaycuma mı? Ak Parti’ye geçecek diye insanlar beklenti içerisine girdi. Belediye Başkanlarını biraz daha bekleyeceğim ama İsmail Korkmaz CHP’den kopabilir diye düşünüyorum.

İsmail Korkmaz AK Parti’ye geçer mi bilmem ama istifa edeceğine inanıyorum.

Yıllarca hizmet ettiği Parti’den Delege bile seçilemediyse istifasını verecek diye düşünüyorum.(İyi bir duyum ama)

Belediye Başkanları tabi ki hizmet alabilmek için iktidar Partisinin kapısını çalabilir, hatta iktidar Parti’sine geçebilir.

Not: Yerel bir gazetede Zerrin Güneş’e Çolakoğlu engeli demiş. Başka bir Gazete de Çolakoğlu Çaycuma Belediye Başkanına sıcak bakıyor şeklinde bir yazı yazmış. Çolakoğlu’nun sıcak bakması bir şey ifade etmiyor. Zerrin Başkan ve Çaycuma Belediye Başkanının zaten böyle bir müracaatı yokmuş.

Zerrin başkanı bilemem ammaaaa Çaycuma Belediye Başkanı, ULUPINAR (ULUPAPAĞAN) varken o iş biraz CIK...

Ne birazı “NO – NAY – LA – XEYR – GEEN – HET - NU yani HAYIRRRR…”


Haber Okunma Sayısı : 2260
27.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın