Pass

Zonguldak Valisi Ali Kaban, Bitlis’te patlayıcının patlatılması sonucu yaralanan ve hastanede şehit olan Jandarma Uzman Çavuş İslam Çakar’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. 

Vali Ali Kaban, eşi Neriman Kaban ve beraberinde Tuğgeneral Birol Şimşek, Kilimli Kaymakamı Hasan Özarslan, İl Emniyet Müdürü Osman Ak, İl Jandarma Komutanı Albay Haluk Selvi, İl Müftüsü Mürsel Öztürk ve beraberindeki heyet ile birlikte Şehit Jandarma Uzman Çavuş İslam Çakır’ın ailesini ziyaret etti.

Taziye ziyaretinde Kuran’ı Kerim de okundu. Yapılan duaların ardından aile ile de görüşen Vali Ali Kaban, ziyaretinin ardından evden ayrıldı. Şehidin babası Şeref Çakar, Vali Ali Kaban ve beraberindeki heyeti uğurlarken “Vatan Sağolsun” dedi.

Haber: İHA

 

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1634
26.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın