Pass

Her yıl düzenlene bilgilendirme toplantısı Çaycuma’da yapıldı.

Zonguldak merkez ve ilçelerinde görev yapan yaklaşık 100 veteriner hekim Çaycuma da kahvaltıda buluştu.

Zonguldak Bölge Veteriner Hekimleri Odasında Başkan Önder Alkan, toplantıda yapmış olduğu konuşmada, hayvan hastalıkları ile mücadele kapsamında hastalık çıkışları ve gerekli kordon, karantina ve temizlik uygulamaları, aşılamalar, program hedeflerinin gerçekleştirilmesi, yapılan hayvan sevklerinde aşılama koşullarının uygulanması, hastalık mihraklarından marazi madde gönderilmesi, hayvan kayıt sistemlerinin güncellenmesi, geçiş süresi içeren yönetmeliklerin uygulanması, hayvan satış yerleri, hayvan hareketleri, sınırlarımızdan kaçak hayvan ve hayvansal ürünlerin girişi Özellikle tüm bölgede görülen şap hastalığı ile mücadele hususlarında bilgiler verdi. Alkan “İl tarım müdürlüğümüzle birlikte koordineli şekilde çalışmalarımız devam etmektedir. Türkiye’nin bir çok ilinde görülen şap hastalığı ilimizde yok denecek kadar azdır. Şap aşılaması başta olmak üzere oluşabilecek tüm hayvan hastalıklar için gerekli önlemler hakkında veteriner arkadaşlarımızla bilgi alışverişinde bulunduk” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1476
26.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın