Pass

İl Genel Meclisi Başkanı Vacit Durdubaş, beraberindekiler ile birlikte Gökgöl Mağarası'ndaki çalışmaları inceledi. 

İl Genel Meclisi Başkanı Vacit Durdubaş, üç bin 350 metre uzunluğundaki Gökgöl Mağaramızda tadilat çalışmalarını yerinde inceledi. Tadilat çalışmalarının incelemesini İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Doğu, Kültür ve Sosyal İşler Md. Vekili Dilek Kılav, İl Genel Meclis Üyesi İsmet Köse ile birlikte gerçekleştiren Durdubaş, "Yürüyüş yolu beton kaplamaları tamamlandı. Aydınlatma altyapı işleri bitti, üst aydınlatma işlemine başlandı. Su drenaj işlemleri tamamlandı. Yürüyüş yolu yan korkuluk işleminin yarısı tamamlanmış olup, kalanlar için çalışmalar devam etmektedir. Mağarımızın girişinde Engelli rampasının yapım çalışmalarına başlandı. Başta Sayın Valimiz Ali Kaban olmak üzere Kültür ve Sosyal İşler Md. Vekilimiz Dilek Kılav, İl Genel Meclis Üyelerimiz, Müdürlerimiz ve emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

Haber: İHA

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1450
26.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın