Pass

 

Çaycuma Kaymakamlığı tarafından ‘2015 Yılı İkinci Yarıyıl İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı’ düzenlendi.

Kaymakam Serkan Keçeli Başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya tüm daire amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Kaymakam Serkan Keçeli kurumlar ve sivil toplum kuruluşları arasında koordinasyona değinerek hizmetin iyi anlaşmaktan ve kurumlarının birbirlerini iyi anlamasından ve koordineli çalışmasından geçtiğini ifade etti. Toplantıya kamu kurum ve kuruluşları temsilcilerine söz verilerek devem edildi. Yapılan çalışmalar, öne çıkan hizmetler anlatılarak toplantıya katılanlara bilgi verildi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1565
25.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın