Pass

Memur-Sen Çaycuma İlçe Temsilciliği “ İman ve Namaz Şuuru” konulu konferans düzenledi.      Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezinde Eğitimci Abdülhamit Kahraman tarafından verilen, sunuculuğunu İbrahim Ayas’ın yaptığı konferans İstiklal Marşı ve Hafız Kadir Güney’in okuduğu Kur’an-ı Kerimle başladı.

Memur-Sen Çaycuma İlçe Temsilcisi Kenan Tunç’un yaptığı açılış konuşmasından sonra kürsüye gelen Eğitimci Abdülhamit Kahraman “İman ve Namaz Şuuru” konulu konferansını verdi. Kahraman, İman ve Namazın insan hayatındaki yeri ve önemi konusuna değindiği konuşmasında Sünnetin İslam hayatındaki önemine de vurgu yaptı.  Kur’an-ı Kerimi anlamak için Hazreti Muhammet (s.av)’in rehberliğine dikkat çeken Kahraman,  sünnet ve Hadis-i Şerifleri dışlayarak İslamı yaşamanın mümkün olmayacağını anlattı.

Konferansa Çaycuma İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, İlçe Tarım Müdürü Coşkun Ulutaş,  Ak Parti  İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu,  Saadet Partisi İlçe Başkanı Burak Erol, Memur-Sen’e bağlı sendikaların başkan ve yöneticileri,  çeşitli kurum ve kuruluşların müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.   

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1585
24.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın