Pass

Hz. Muhammed'in (s.a.v) doğduğu gece olan Mevlit Kandili, Çaycuma İbrahim Ethem Erkek Öğrenci Yurdunda okunan ilahiler ve dualarla kutlandı.

Hz. Muhammed'in (s.a.v.) ıslah edici özellikleri ile beraber bir de alt tema olarak unutulan bir sünnet olan “emr-i bil ma’ruf, nehy-i anil münker (iyiliği tavsiye ve kötülükten alıkoyma)” konusu da anlatıldı. En önemlisi de " En Güzel Örnek Hz. Muhammed ( s.a.v ) konulu bir sohbet programı gerçekleştirildi..

Çaycuma İbrahim Ethem Erkek Öğrenci Yurdunda Üniversite Öğrencilerimize yönelik organize edilen Mevlit Kandili Programına Çaycuma Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu ve Çaycumada görev yapan Din görevlileri katıldı. Yatsı namazının ardından başlayan kandil programı, Çaycuma’da görev yapan Camii İmamları tarafından okunan ilahileri ile başladı. Ardından Kur’an-ı Kerim okundu. İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu duasının ardından program  sona erdi. Oldukça güzel ve dolu geçen akşamda Yurt-Kur Müdürü Ahmet Acar İlçe müftüsü Arcaklıoğluna Teşekkür etti. Program sonrası müftülük görevlileri tarafından Öğrencilere Kandil simidi, pide ve ayran ikramı yapıldı. Müftülük tarafından, katılan herkese "Hz. Peygamberden Dualar " isimli Hadis kartelası hediye edildi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2006
23.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın