Pass

Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu BAKKA ortaklığında İŞ-KUR işbirliği ile yürütülen, “ Kadınlarımızın Elinde Pelemet Bezi Engel Tanımaksızın Hayat Buluyor” Projesi kapsamında Çaycuma Halk Eğitim Merkezi İş-Kur işbirliği ile “Mekikli Dokuma Kursu” ve “Geleneksel Türk İşlemeleri Kursu” açılacaktır.

Kurslarda 18-29 yaş arası 10 kadın, 5 engelli kadın olmak üzere toplamda 40 kadına Eğitim verilecektir. Kurslara katılmak isteyen kursiyerlerin herhangi bir sigortalarının olmaması ve herhangi bir yerde sigortalı olarak çalışıyor olmamaları gerekmektedir.

“Mekikli Dokuma Kursu” ve “Geleneksel Türk İşlemeleri Kursu”na katılmak isteyen kursiyerlerin 15 Ocak 2016 tarihine kadar Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’na şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1699
23.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın