Pass

Bitlis’te bölücü terör örgütü mensuplarınca el yapımı patlayıcı düzeneğinin patlatılması sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak şehit olan Jandarma Uzman Çavuş İslam Çakar’in cenazesi, memleketi Zonguldak’a getirildi.

Cenazesi Muş Havaalanı’ndan TSK’ya ait uçakla Zonguldak Havaalanı'na getirilen şehidi Vali Ali Kaban, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır ve Özcan Ulupınar, İl Jandarma Komutanı Albay Haluk Selvi, İl Emniyet Müdürü Osman Ak, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, belediye başkanları, sivil topum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ile şehidin yakınları karşıladı. Şehidin ablası ise cenazenin karşılandığı sırada "Katiller canıma nasıl kıydınız? Kardeşim hakkım sana helal olsun" diye feryat etti.

Askerlerin omzunda uçaktan alınan şehidin cenazesi cenaze aracına konuldu. Şehidin cenazesi ailesinin ikamet ettiği Kilimli beldesine götürülmek üzere yola çıktı. İkindi namazına müteakip cenaze namazının kılınmasının ardından bir yıllık evli jandarma uzman çavuş İslam Çakar’ın cenazesi Beycuma beldesinde toprağa verilecek.

Genelkurmay Başkanlığı da hastanede şehit olan Çakar için “Hayatını kaybeden kahraman şehidimize Allah’tan rahmet, değerli ailesine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz” açıklamasında bulunmuştu.

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1664
23.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın