Pass

Yurtbay Seramik “Birlikten Biz Doğar” temalı Bayi Toplantısı’nı Antalya’da, Voyage Belek Hotel’de gerçekleştirdi. 20. yılını kutlayan Yurtbay Seramik’in 17-20 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen buluşmasında 2016 yatırım ve büyüme hedefleri paylaşıldı, yeni ürünler tanıtıldı, 2015’te en yüksek ciroya ulaşan ayrıca yirmi yılını dolduran bayiler ödüllendirildi.

“Birlikten Biz Doğar” konseptiyle gerçekleştirilen toplantıda, Yurtbay bayilerini üç günlük verimli bir program karşıladı. Toplantının açılış konuşmasını Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlter Yurtbay yaptı. Toplantıya konuk konuşmacı olarak Pazarlama ve Satış Okulum Kurucusu Sinan Ergin ve CNNTürk Ekonomi Müdürü Emin Çapa katıldı.

Yurtbay Seramik, her yıl geleneksel olarak düzenlediği bayi toplantısının üçüncüsünü 17-20 Aralık 2015 tarihleri arasında gerçekleştirdi. Bu yıl Yurtbay Seramik’in 20. yılı kutlamaları çerçevesinde Voyage Belek Hotel’de düzenlenen bayi toplantısına yurtiçinden ve yurtdışından bayiler katılım sağladı. 

Yurtbay Seramik’in 2015 yılı iş sonuçlarının ve 20 yıllık geçmişin değerlendirildiği, 2016 hedeflerinin anlatıldığı toplantının açılışını Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlter Yurtbay gerçekleştirdi. Değişim, sürdürülebilir büyüme, rekabet ve müşteri odaklılık konularına değinen Yurtbay’ın açılış konuşmasının ardından Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Girgin, “Yurtbay’ın Geçmişi Bugünü ve Seramiğin Geleceği” başlıklı konuşmasında; dördüncü fabrika yatırımının tamamlanmak üzere olduğundan, bu sayede yaşanacak kapasite artışından, büyük ebat seramik üretimine geçileceğinden söz etti. Fabrikaya ilişkin beklentilerinin oldukça yüksek olduğuna dikkat çekti. 

İkinci Fabrika Üretim Müdürü Cengiz Alan Türk Seramik Sektörü’nü değerlendirdi, teknolojik gelişmelere, çevre bilince ve kalitenin önemine değindi, bu çerçevede alınacak yeni belgeleri açıkladı. Yurtbay Yapı Kimyasalları Genel Koordinatörü Tolga Sarı ise YYK tarafındaki yeniliklere ve usta kulübü çalışmalarına yönelik bilgiler verdi.

Satış Müdür Yardımcısı Serdar Başaran ise 2016 yılı iç satış ciro, metrekare ve bayi hedeflerini açıkladı. 
Toplantıda 3. Zeki Yurtbay Tasarım yarışması ödül töreni gerçekleştirildi. Dokuz eser sahibine sertifikaları ve ödülleri takdim edildi.

Sinan Ergin ve Emin Çapa’nın konuşmacı olarak katılım sağladığı toplantıda Türkiye ve bölgeler ciro sıralamasında ilk üçe giren bayilere plaketleri takdim edildi. Yurtbay Seramik Pazarlama A.Ş. Satış Müdürü Kemal Saygı’nın kapanış ve teşekkür konuşması ile toplantı son buldu. Gala yemeğinde ise Bülent Serttaş sahne aldı. 

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1889
22.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın