Pass

İlçe müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu Siteler Mah. " 4 -6 yaş Grubu Kuran Kursunu Ziyaret etti.

Müftü Arcaklıoğlu; “Sınıfa girerken her birinin sevgiyle koşarak, " Müftü Amcamız gelmiş " diyerek sarılmaları Mübarek Mevlit Kandilinde beni çok duygulandırdı. Onların minicik yüreklerine Kur’an’ın Rahmet ve Şifa ikliminden gelen sevgi ve merhameti koyan Rabbimize hamdolsun. Minik yürekleri sevgi, sabır ve fedakarlıkla yetiştiren hususen Siteler 4-6 yaşın öğreticileri Şeyda Bozacı ve Şeyma Kılınç hocalarım; Umumen de tüm 4-6 Yaş Kurslarımızda samimiyet ve özveri ile hizmet eden hocalarımızdan Cenab-ı Mevla razı olsun. Çocuklarını Müftülüğümüze itimat ederek 17 adet 4-6 yaş kurslarımıza gönderen tüm velilerimizden ve destek olan Din Gönüllüsü kardeşlerimiz ile Camii Dernek yönetimlerinden Rabbim razı olsun” dedi.

İlçe müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu Kandil Gecesi sebebi ile Kandil kutlamasına gelen minik kalpleri makamında ağırladı. En güzel Mevlid Kandili tebriğini aldığını söyledi...

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1455
22.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın