Pass

Memur-Sen ve Diyanet-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç Çaycuma Gençlik Merkezi Müdürü Şendoğan Kaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gençlik merkezi ziyaretinde Tunç; “İlçe müdürü Kaya’nın ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyor, görevini en güzel şekilde yapacağına yürekten inandığımı belirterek başarılar diliyorum” dedi.

Şendoğan Kaya ziyaretlerden memnun olduğunu belirtti. Kaya; “Bu gün Memur-Sen ve Diyanet-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç Gençlik Merkezimize ziyaretimize geldiler. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.

Başında bulunduğum kurumun yeni olması sebebi birçok eksiği vardı, geldiğim günden buyana eksikliklerimizi gidermek için mücadele içerindeyiz Merkezimizin ısıtma sistemini hallettik ve Doğalgaz bağlantısı yaparak ısınma problemimizi çözdük. Bizlere yaptığımız çalışmalarda desteklerini esirgemeyen Kaymakamımıza, İl müdürümüze, ilçe müdürümüze ve ziyaretleri ile bizlere başarı dileğinde bulunan Daire amiri, Kurum müdürleri, Okul müdürlerime, STK’lara teşekkür ediyorum” dedi. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1592
22.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın