Pass

Zonguldak Valiliği Özel Kalem Müdür Vekili ve İl Basın Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Zafer Alas’ın annesi yaşamını yitirdi. 

Zonguldak Valiliği Özel Kalem Müdür Vekili ve İl Basın Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Zafer Alas'ın annesi Pembe Porsuk Alas vefat etti. 77 yaşında hayatını kaybeden Pembe Porsuk Alas bir süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi görüyordu. Cenazesi Hz. Ali Camii'nde kılınan öğle namazının ardından Asri Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenaze namazını ise İl Müftüsü Mürsel Öztürk kıldırdı.

Cenazeye, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Vali Ali Kaban’ın şehir dışında olması sebebiyle Vali Vekili Ahmet Karakaya, Vali Yardımcıları, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Emniyet Müdürü Osman Ak, 3. Jandarma Er Eğitim ve Tugay Komutanı Birol Şimşek, İl Jandarma Komutanı Albay Haluk Selvi ve çok sayıda seveni katıldı.

Çaycuma Ekspres Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, Alas Ailesine Başsağlığı dileriz.

Haber: İHA


Haber Okunma Sayısı : 1543
20.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın