Pass

Kilimli'nin Gelik Beldesi'nde, özel bir şirkete ait maden ocağında meydana gelen göçükte, hayatını kaybeden 26 yaşındaki Soner Mutlu, Çaycuma İlçesine bağlı Taşçılı Köyü’nde toprağa verildi.

Mutlu, tavan göçmesi sonucu göçük altında kalmıştı. İş arkadaşlarının yardımıyla ocaktan çıkartılan Soner Mutlu, şirkete ait araçla Gelik beldesine kadar getirildi. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan maden işçisi Soner Mutlu’nun cenazesi Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Soner Mutlu'nun cenazesi Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesinden alınarak, baba ocağı olan Çaycuma'ya bağlı Taşçılı köyü'ne getirildi. Burada Kur'an okunurken annesinin "Gençliğine doyamadan gitti yavrum" diye ağıtlar yakması cenazeye gelenlerin yüreğini sızlattı. Duaların ardından ailesi, iş arkadaşları ve yakınlarından helallik alınmasından sonra Soner Mutlu Taşçılı Köyünde bulunan aile mezarlığında toprağa verildi.

Cenazeye, Memur Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç, Mutlu’nun çok sayıda iş arkadaşı ve köy halkı katıldı.
Bekâr olduğunu öğrenilen genç madencinin annesi Nazikar Mutlu güçlükte ayakta dururken, oğlunun tabutunun ardından ağıtlar yaktı. 

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 4251
19.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın