Pass

Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, yerel bir basında çıkan dedikodu mahiyetinde açıklamaları yalanladı.

İlçe Başkanı Çolakoğlu; “Bir yerel basında Ak Parti İlçe Başkanlığı teşkilatına ve Filyos Belediye Başkanımıza yönelik dedikodu mahiyetinde açıklamalar yapıldığını üzüntü ile gördük.

Ak Parti teşkilatı olarak sadece Çaycuma merkezimizde değil Çaycuma’nın bütününe yapılması gereken hizmetlerde Ak Parti olarak 2001 yılından bu tarafa destekçi olduk ve olmaya devam ediyoruz. Bu haberlerin hangi belgeye ve bilgiye dayanarak yapıldığını anlamış değiliz. Çaycuma Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerde veya yapmayı planladığı hizmetlerde Belediye Meclis üyelerimizle yaptığımız toplantılarda, olumlu ve yapıcı olmaya gayret göstererek desteklerimizi esirgemedik. Çaycuma yeni Belediye hizmet binasında da aynı tutumu meclis üyelerimizle beraber gösterdik. 02.09.2015 tarihli meclis kararında da Çaycuma Belediye hizmet binasının yapımında kullanılması gereken kredi ve vadesi konusunda yapılması gereken her türlü işlemin Belediye Başkanına yetki verilmesi adına Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri evet oyu verilmiştir. Bu karar oy çokluğu ile değil Ak Parti Belediye Meclis üyelerimizin desteği sonucu oy birliği ile alınmıştır. Bu desteğimize rağmen, CHP Çaycuma İlçe Başkanının yaptığı bu açıklama gerçeği yansıtmamakla beraber kulaktan duyma ve dedikodu mahiyetinde bir haberdir. Filyos Belediye Başkanımızda Çaycuma’da yapılacak herhangi bir yatırım ve projelerin önünü kesme konusunda bir girişimi ve çabası olmamıştır. Biz Ak Parti teşkilatı olarak Belediye Başkanlarımızın ve Belediye Meclis üyelerimizin yatırımları durdurma konusunda bir mahkemeye müracaatı veya itirazı bir belge ile ispatlanırsa ilçe başkanı olarak ve teşkilat olarak bunu engelleme ve durdurma gücünü kendimizde hissediyoruz. CHP İlçe Başkanı partisine bağlı Belediye Başkanlarının Çaycuma ile ilgili yatırımları yavaşlatma ve geciktirme konusundaki açtığı mahkeme ve itirazları durdurma konusunda Belediye Başkanlarının üzerinde etkili olma anlamında kendisinde gerekli gücü görüyor mu? Ak Parti teşkilatı olarak bölgemize hizmet için Belediye Başkanlarımız, Meclis Üyelerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız kamu kurum ve kuruluşlardaki yetkililerle yanlış bir karara imza atmamak için devamlı olarak istişare içinde bulunuyoruz. Asıl bizi üzen, gerçek olmayan bu haberleri gerçekmiş gibi göstererek, yayınlatan ve daha sonra bu haberlerden keyif alan fakat Ak Partiye ve Çaycuma’ya zarar verdiğini bilmeyenlerdir”

Ak Parti Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal; “Gerekli açıklamaları partimiz adına ilçe başkanımız Sayın Ahmet Çolakoğlu yapmıştır. Gerçekle ilgisi olmayan bu haberleri yayınlayan ve söyleyenlerin ispat etmesi gerekmektedir. Ben bu konu ile ilgili fazla polemiğe girmeden tüm CHP’lilere Türkiye Cumhuriyetinin hukuk devleti olduğunu hatırlatarak yasal haklarımın hukuki yollardan arayacağımı davalar sonuçlandığında tüm kamuoyu ile paylaşacağımı bildiririm” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2442
18.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın