Pass

Çaycuma Meslek Yüksekokulu Çağrı Merkezi öğrencilerinden, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Yukarı Taşçılı İlköğretim Okuluna kütüphane kurdular.

Çaycuma B.E.Ü. Meslek Yüksekokulu, Çağrı Merkezi öğrencileri anlamlı ve önemli bir projeye imza attılar.

İlçeye bağlı en uzak okullardan biri olan Taşçılı Köyü İlköğretim Okulu’nda kütüphane olmadığını öğrenen B.E.Ü. Çaycuma Meslek Yüksekokulu öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında okula kütüphane kurdular.

Kütüphaneye dolap, raf, masa, sandalye, ansiklopedi ve bilgisayarla donatan öğrencilerden Emrah Kayaoğlu, Fatma Zihti, Nurullah Yeşil, İlkyaz Özdemir ve Fatih Erol “küçük kardeşlerimiz için yaptığımız Kütüphaneye destek veren herkese teşekkür ediyoruz” dediler.

Ayrıca okul öğrencilerine ayakkabı ve kırtasiye yardımı yaptıklarını belittiler.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1735
18.12.2015Tesekkurler
Yaptiginuz calismalardan ötürü okulumuz ve ogrencilerimiz adina sonsuz tesekkurler. Her zaman merhaba diyebileceginiz kocaman yurekler kazandiniz. Tesekkurler arkadaslar. M.Yılmaz

Kimden: Misafir | Zaman: 18.12.2015 20:28

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın