Pass

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, babası Emekli İmam Hatip, Hacı-Hafız Haydar Çaturoğlu’nun vefatı nedeniyle taziyede bulunanlara teşekkür etti.

Çaturoğlu, yayımladığı mesajda, Babası Hafız Haydar Çaturoğlu’nun ebediyete intikali münasebetiyle yaşadığı elim kayıp ve büyük acı sırasında, gerek hastalığı öncesi, gerekse vefatı sonrasında kendisini yalnız bırakmayarak, yakın ilgi ve destek verenlere teşekkürlerini sundu.

Çaturoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Hayatını ilme, Allah yoluna adayan değerli babamın vefatı ile yaşadığımız büyük acıyı halen yüreklerimizde hissediyoruz.  Babamın yerini doldurmamız mümkün değil.  O bizim her zaman gönüllerimizde yaşayacaktır. Bizlerde onun izinden yürümeye devam edeceğiz.

Bu vesile ile başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanımız İsmail Kahraman, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, bakanlarımız ve milletvekillerimiz olmak üzere; cenaze törenine katılan, ziyarete gelen, çelenk gönderen, telefon, faks, e-mail ve telgrafla taziye mesajlarını ileten kamu görevlilerine, siyasi parti temsilcilerine, aile yakınlarımıza, dostlarımıza, basın, oda ve dernek mensuplarına, gönderdikleri samimi mesajlarıyla ilgi ve teveccühlerini esirgemeyen aziz milletimize ve muhterem babamın tedavisi süresince her türlü tıbbi ve insani desteği sağlayan tüm sağlık çalışanlarına en derin saygı ve teşekkürlerimi sunarım."


Haber Okunma Sayısı : 1652
18.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın