Pass

Genel Kurulunu yaparak yeni yönetimini oluşturan CHP Çaycuma İlçe Örgütü, Atatürkçü Düşünce Derneği Çaycuma Şubesini ziyaret etti.

ADD Çaycuma Şube Başkanı Şeref Köktürk ve yönetim kurulu üyelerinin karşıladığı, CHP Çaycuma İlçe örgütü üyeleri ile güncel konular, Ülkenin ve bölgenin yaşadığı sorunlar ele alındı. Özellikle eğitim alanında yaşanan sorunlar, sıbyan okullarının anaokullarının yerini alması, ilçede görevli kurum başkanlarının emir eri gibi görülüp AKP ilçe başkanlığına çağırılarak talimat verilmesi gibi daha önce görülmemiş uygulamalar eleştirildi.

Ziyaret ve görüşmelerin sonunda ADD Çaycuma Şube Başkanı Şeref Köktürk, CHP Çaycuma İlçe Örgütüne başarı dileklerini iletirken, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Tuncay Akyol’a M. Kemal Atatürk imzalı ay yıldızlı obje hediye etti.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1537
18.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın