Pass

Çaycuma ilçe Müftülüğü tarafından organize edilen, Kur’an Kursu ve cami hizmetlerinin etkin ve verimli bir biçimde sunulması amacıyla, Kur’an Kursu ve cami hizmetlerini yürüten Kur’an Kursu Öğreticisi, İmam-Hatip ve Müezzin-Kayyımlara yönelik düzenlenen  “Hizmet İçi Eğitim Kursu” yapılan belge töreni ile sona erdi.

Kursu bitiren Din görevlilerine ilçe Müftülüğü tarafından "Kur’an-ı Kerim Hizmet İçi Eğitim Kursu Katılım Belgesi" verildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Coşkun Ulutaş, Memur-Sen Çaycuma ilçe Başkanı Kenan Tunç, T.D.V Şube Üyesi Mustafa Muslu’nun da katıldığı programda kursiyerlere “ Hizmet İçi Eğitim Kursu Katılım Belgeleri” takdim edildi.

İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu belge töreninde yaptığı konuşmada: ’’Kursu veren Din Gönüllümüz Kurtuluş Akbaş ve kursu çok iyi değerlendirdiklerini bizzat bildiğim kursiyer kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Buradan yapacağımız bir faaliyetin daha müjdesini vermek istiyorum. İnşallah 2016 yılında da Hizmet içi Kuran-ı Kerim, Ezanı Güzel Okuma, Yüz yüze Vaaz Kurslarımızın yanı sıra İşaret ve beden dili, Diksiyon, Arapça vb... kurslarımız açılacaktır. ’dedi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1578
17.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın