Pass

Memur-Sen Çaycuma ilçe başkanı seçilen Kenan Tunç’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Ak Parti ilçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu ve yönetim kurulu Çaycuma Memur-Sen’i ziyaret ederek Kenan Tunç’a hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Çolakoğlu ziyarette yaptığı konuşmada, başkan Kenan Tunç’u bu güzel göreve seçilmesinden dolayı tebrik edip başarılar diledi. Memur-Sen Çaycuma ilçe başkanı Kenan Tunç da kendisini ziyaret eden Ak Parti ilçe başkanı Ahmet Çolakoğlu ve yönetim kuruluna teşekkür etti.    

TUNÇ’A BİR ZİYARET DE İLÇE MÜFTÜSÜ ARCAKLIOĞLUNDAN

Çaycuma ilçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu da Memur-Sen’i ziyaret ederek ilçe başkanlığına seçilen Kenan Tunç’u tebrik etti.  Arcaklıoğlu, Memur-Sen İlçe Başkanı Kenan Tunç’a başarı dileklerinde bulundu. Memur-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç da ilçe müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’na tebrik ve hayırlı olsun ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

      

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1389
17.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın