Pass

Memur-Sen Çaycuma ilçe Temsilciliği faaliyetlerine "İman ve Namaz Şuuru" konulu bir konferansla başlıyor.

Araştırmacı- Yazar Abdülhamit Kahraman'ın vereceği konferans 23 Aralık 2015 Çarşamba günü saat 19.00'da Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezinde yapılacak.

Memur-Sen Çaycuma ilçe başkanı Kenan Tunç, konferansa herkesi beklediklerini belirtti. Tunç: " Memur-Sen Çaycuma İlçe Temsilciliği olarak ilk faaliyetimize çok önemli gördüğümüz "İman ve Namaz Şuuru" konulu bir konferansla başlıyoruz. Bu konuyu anlatabilmek için diyar diyar gezen hatiplerimizden sayın Abdülhamit Kahraman hocamız inşaallah 23 Aralık 2015 Çarşamba günü akşamı saat 19.00'da Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezinde bizimle beraber olacaktır. Katılanların çok şey kazanacağına inandığımız konferansımıza herkesi davet ediyor, konferansımızın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyoruz. " dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1278
17.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın