Pass

AHYAR Değişim Gençlik ve Spor Kulübü Yarışma Tanıtım Grubu olarak Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezi'nde ilçe müftülüğünün toplantısına katıldı.

AHYAR Derneği adına açıklama yapan Muhittin Yüzlü; “Çaycuma'da görev yapan din görevlileri ve Kur'an Kursu öğreticilerinin katıldığı mutat toplantıda ilçe müftüsü Arcaklıoğlu’nun müsaadeleriyle yaptığımız tanıtımda; bu yıl dördüncüsü yapılacak olan Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları, Hadis Yarışması'yla ilgili sunum yaptık, bilgi aktardık.

Yarışma kayıtlarının başladığını ve www.ufkayolculuk.com adresindeki kayıt formuyla müracaat yapılacağını; umre, para ve tabletlerden oluşan merkezi ve il ödülleri, yarışma kitabı tanıtımımızı yaptık.

Bizlere bu tanıtım imkanı veren ilçe müftümüz sayın Mahmut Rauf Arcaklioglu'na, şube müdürü sayın Erdal Oruçoğlu'na, bizi ilgiyle dinleyen ve olumlu katkı sunacaklarına inandığımız Çaycuma din görevlileri hocalarımıza, Kur'an Kursu öğreticilerine yardımları için Orhan Badur hocama teşekkür ederim” dedi.

Haber: EKSRES

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1468
16.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın