Pass

Abdullah Şahin Nokta Tiyatrosu Komik-i Meşhur Dümbüllü oyunu Çaycuma’da seyircileri ile buluşacak.

Abdullah Şahin, Bora Gencer, Çiğdem Tunç, Sema Aras, Şebnem Erdener’in oynadığı Yunus Emre Gümüş’ün yazdığı sazlı, cazlı, kantolu oyun 20 Aralık Pazar Günü Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezi’nde saat 14.30 ve 19.00 olmak üzere iki seansta oynanacak.

Biletler; Has Fırın, Erginler Pastenesi, Ayşen Müzik evi ve Alagözler Urfa Kebap’tan temin edilecek.

Komik-i Meşhur Dümbüllü, kavuğun kimde olduğu, kavuğun taşıdığı anlamdan daha çok önemsenince ve geleneksel olan her şey gibi orta oyunu tüluat unutulunca İsmail Dümbüllü kantocular, şamran ve peruzu yanına alarak fantastik bir şekilde dünyaya yeniden gelir. Kendi yaşadığı günleri tiyatroya nasıl başladığını kimlerin yanında çalışıp, kantolarla düetlerle eğlenceli bir şekilde anlatır.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1466
15.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın